Правила оренди фотостудії MACARON

Оплата оренди:

- Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком;
- Сума оплати не зменшується при запізненні або дострокове завершення зйомок;
- Мінімальний час оренди - 1 година;
- Оплата оренди погодинно;
- При необхідності Ви можете продовжити час оренди, якщо цей час не зайнято;
- Мінімальний час продовження - 30 хвилин;
- Оплачений час в разі скасування зйомки не переноситься;
- У разі скасування оренди в день зйомки передоплата не повертається;
- У разі відмови Клієнта від оплати штрафів, студія залишає за собою право в подальшому відмовити в наданні послуг.

Основні правила:

- Покинути зал Ви зобов'язані коли закінчується час Вашої оренди.
- Закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до закінчення: моделі повинні встигнути переодягнутися, а Ви повинні перед відходом поставити реквізит на місце, вимкнути світло, привести зал в порядок.
- Знаходження тварин в залі ТІЛЬКИ за попередньою домовленістю. Вартість залу може збільшитися! Після відвідин залу тваринами може знадобитися вологе прибирання, провертіваніе, пилосос. Після Вас в зал можуть прийти діти або люди з алергією на шерсть.
- Якщо в залі знаходиться більше 7 осіб - вартість збільшується на 30%.
- Курити і розводити вогонь заборонено!
- Не міняйте світлові насадки самостійно - будь ласка просите адміністратора студії.
- Фото або відео зйомка з пухом заборонена!
- Зйомка з метефаном узгоджується з адміністратором попередньо. Додатково оплачується прибирання від 200 грн. Так же час зйомки зменшується для збирання залу.
- Падіння обладнання - штраф 500 грн плюс вартість ремонту обладнання.
- Якщо ви забруднили, порвали або зіпсували реквізит - ви зобов'язані заплатити штраф 500 грн і додатково оплатити вартість ремонту, заміни або хім.чісткі від 500 грн.
- Заборонені зйомки порнографічного характеру. При зйомках НЮ модель повинна мати документи, що підтверджують повноліття!
Загальні правила фотостудії MACARON:

- Курити і розводити відкритий вогонь заборонено. Штраф за порушення права 2000 грн!

- Самостійно запалювати свічки (можливо лише в присутності адміністратора студії і за окрему плату - 50 грн)

- Розпивати спиртні напої заборонено.

- Знімати фото порнографічного характеру заборонено

- При зйомці оголеної натури модель повинна мати при собі документи, що підтверджують її повноліття!

- Вживати їжу дозволяється тільки в гримерці. У студійному павільйоні, лише у випадках, коли їжа є об'єктом зйомки.

- У випадку, якщо знімальна команда становить 7 і більше осіб, передбачається націнка 30% від суми замовлення

- Взуття, в якій моделі будуть брати участь у зйомці, необхідно принести сухий і чистої.

- Тварини допускаються в студію лише за попереднім погодженням з адміністратором. При знаходженні тварин в студії вартість оренди студії збільшується на 50 грн за кожен зал. Збиток, заподіяний тваринами, оплачується Клієнтом.

- Після закінчення зйомки орендар зобов'язаний здати знімальний зал в тому ж вигляді, в якому він був прийнятий до почав зйомки. Це означає, що ви повинні вимкнути обладнання і поставити його на місце, пересунути на місце меблі, а також акуратно скласти реквізит і декор.

- Якщо сюжет фото-сесії передбачає подальшу прибирання - умови узгоджуються з адміністрацією і в цьому випадку націнка за прибирання приміщення становить від 150 грн. (Сніг, конфетті, сіно). Зйомка з пухом в студії заборонена.

- Перевірка справності техніки обов'язкове перед початком використання. Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання та реквізиту. У разі псування устаткування і аксесуарів, орендар зобов'язаний відшкодувати вартість зіпсованого майна. Також оплатити штраф у розмірі 500 грн.

- У випадку падіння обладнання (в тому числі і синхронізатори) з вашої вини або вашого клієнта - оплачується штраф 500 грн.

- Заборонено користуватися студійної меблями, якщо модель перед зйомкою використовує крем (для засмаги, від засмаги ..), що може привести до пошкодження покриття меблів (плями на тканині, інший оббивці) або іншого предмета інтер'єру. Штраф 1000 грн. і відшкодування витрат по відновленню предмета інтер'єру - від 500 грн !.

УВАГА! Адміністрація студії MACARON залишаємо за собою право зупинити зйомку при порушенні наших правил. У цьому випадку грошові кошти за оренду повернуті не будуть.

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗЙОМКИ РЕКВІЗИТ І ОБЛАДНАННЯ ПОВИННО БУТИ ПОВЕРНЕНО НА ТО МІСЦЕ, ДЕ перебували на момент ПОЧАТКУ ЗЙОМКИ.

КОМПЕНСАЦІЯ ЗБИТКІВ

Беручи студію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, реквізиту, фонів і орендованих приміщень студії. При нанесенні збитку приміщень студії або обладнанню Клієнт зобов'язується компенсувати вартість пошкоджень. При псуванні постільної білизни і меблів стягується від 500 грн за хімчистку.

Вдалою Вам зйомки!

Отзывы наших клиентов

Фотостудия находится в очень удобном месте. Можно легко добраться общественным транспортом маршрутка 379 от м. Академгородок. Фотостудия не большая по площади, но места достаточно для классной портретной фотосессии. Время пролетает незаметно ). Результат очень порадовал, профессиональные портретные стильные снимки. Я очень довольна, рекомендую!

Наталия Р.

Долго искала фотостудию и фотографа, для своей фотосессии хотелось идеальных портретов в различных образах. Случайно попала на сайт фотостудии MACARON, которая находится в Ирпене. Очень понравилось портфоли и примеры работ. Хотелось фото в нескольких образах, но обязательно с художественным подходом. Немного переживала, так как не профессиональная модель. Но результат превзошел все мои ожидания. Сложно было выбрать из множества классных кадров только 10-ть фото на обработку. Очень рада, что выбрала MACARON.

Ольга К.

Для кастинг агентства необходимо было сделать снепы. Также, для ЛукБука требовалось несколько образов. Времени долго искать кто сможет сделать в Ирпене не было. Позвонил в фотостудию Macaron - сказали, что на завтра есть возможность. За час успели сделать все что требовалось. Рузультат супер. Спасибо!

Сергей Д.